گردوی من
خانه / نهال گردو / بهترین نهال گردو | فروش آن به صورت عمده

بهترین نهال گردو | فروش آن به صورت عمده

بهترین نهال گردو، نهالی است که متناسب با شرایط محیطی انتخاب گردد. در خرید های های تجاری در سطح کلان انتخاب بهترین نهال گردو اهمیت خاصی داشته و مهمترین مرحله مطرح می شود.
مناطق گردو کاری در دنیا در عرض جغرافیایی ۳۰-۵۵ درجه شمالی قرار دارند. موقعیت ایران با توجه به عرض جغرافیایی ۲۵-۴۰ درجه شمالی، نشان می دهد به غیر استان های جنوبی کشور(حاشیه خلیج فارس و دریای عمان).

بهترین نهال گردو | فروش آن به صورت عمده

بهترین نهال گردو ایرانی در بازار

بهترین نهال گردو ایرانی در بازاربهترین نهال گردوی ایرانی و جهانی در بازار ، نهال درخت گردوی چندلر میباشد . این نهال ، در سال ۱۹۷۹ در دانشگاه کالیفرنیا معرفی شد . در حال حاضر ، این نژاد بهترین نژاد درخت گردو می باشد. شما می توانید نهال این درخت را به صورت انلاین از فروشگاه ها و نمایندگی هایی که به صورت اینترنتی کار میکنند خریداری کنید .

خرید نهال گردو نصف قیمت

خرید نهال گردو نصف قیمتامروزه ، فروشگاه های زیادی هستند که به صورت اینترنتی و حضوری فعالیت میکنند . شما میتوانید نهال گردو را با نصف قیمت از این فروشگاه ها تهیه کنید . حتما میپرسید چگونه ؟ این فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر شرکت ها هر از گاهی تخفیف ها و حراج هایی را برای محصولاتشان در نظر میگیرند که شما میتوانید با مراجعه به وبسایت آنها از تاریخ این حراج ها مطلع شوید . درصد تخفیفی که در این حراج ها ثبت میشود ، گاهی تا پنجاه درصد نیز میرسد و شما میتوانید در این حراج ها ، انواع نهال درخت گردو را با نصف قیمت از همان فروشگاه تهیه کنید و درب منزل دریافت کنید.

فروش نهال گردو به صورت عمده

فروش نهال گردو به صورت عمدههمانطور که گفته شد  ، فروشگاه های زیادی فروش نهال گردو به صورت آنلاین را شروع کرده اند . محصولاتی که در این فروشگاه های اینترنتی به فروش میرسد ، به صورت تک وعمده عرضه میشود و خیال خریدار نهال گردو را از بابت تعداد نهال ها راحت میکند . این فروشگاه ها ، محصولات خود را از بهترین کشاورزان و تامین کنندگان تامین می کنند و برای فروش آماده می کنند . به علت حذف شدن تمامی واسطه از میان راه ، تمامی محصولات عرضه شده در این تولیدی ها ، با کمترین قیمتی که در میان سایر فروشگاه ها ممکن است به فروش می رسد و به سراسر ایران ارسال می شود.

عرضه نهال گردو با مناسب ترین قیمت

عرضه نهال گردو با مناسب ترین قیمتامروزه فروشگاه های زیادی هستند که در کار عرضه نهال گردو با مناسب ترین قیمت می باشند و محصولات خود را در سریع ترین زمان ممکن به سراسر ایران پخش می کنند . این فروشگاه ها به صورت حضوری و اینترنتی فعالیت می کنند. محصولات تولیدی خودشان را به سراسر ایران پخش می کنند.

شرکت واردات نهال گردو به ایران

شرکت واردات نهال گردو به ایرانگردو را می توان یکی از مهمترین خشکبار دانست و تجارت نهال گردو نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. در پی انتشار خبر توافق ارمنستان با ایران برای صادرات گردو و گردوی فرآوری شده به ایران با هدف افزایش ارزش روابط تجاری دو کشور، مدیرکل دفتر میوه‌های سردسیری و خشک وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که با توجه به میزان تولید این محصول در کشور وزارت جهاد کشاورزی واردات گردو را ممنوع کرده است و واردات این محصول حتی به بهانه افزایش ارزش اقتصادی قابل پذیرش نیست.
 جهت ترخیص گردو نیاز به اخذ مجوز بهداشت (مواد خوردنی – آشامیدنی) و واستاندارد هست. ضمناً مجوز کشاورزی نیز نیاز دارد. ضمناً به صورت در پوست امکان بخشودگی مالیات ارزش افزوده نیز وجود دارد.

امروزه ، شرکت های زیادی در زمینه واردات و صادرات نهال گردو و حتی خود گردو در ایران فعالیت میکنند که سالانه مقدار زیادی ارز را به کشور ما وارد میکنند . کشور های وارد کننده گردو ایران عبارت اند از عراق ، سوریه و … . امروزه ، واردات گردو به ایران ، مقداری کار و کاسبی تولید کنندگان و کشاورزان داخلی را خراب کرده است ، به همین علت ، شما باید به دنبال فروشگاهی باشی که انواع گردو و نهال گردو را از بهرین تولید کنندگان داخلی تامین کند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید