گردوی من
خانه / پوست کن گردو / شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو | سفارش آن به صورت عمده

شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو | سفارش آن به صورت عمده

کندن پوست سبز گردو همواره یکی از مشکلات اساسی باغداران گردو بوده و روش سنتی پوست کندن گردو علاوه بر صرف هزینه و اتلاف وقت، سبب سیاه شدن پوست چوبی، مغز گردو و سیاه شدن دستها می شود. بنابراین برخورداری از یک دستگاه پوست کن گردو برای باغداران بسیار کاربردی و ضروری است. دستگاه پوست کن می تواند سبب بهبود کمی و کیفی در فرآوری گردو پس از برداشت شود. این محصول امروزه در مدل های مختلف به تولید انبوه رسیده است، و باغداران می توانند از یک شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو این محصول را به راحتی خریداری کنند.

شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو | سفارش آن به صورت عمده

شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو

شرکت فروش دستگاه پوست کن گردودستگاه پوست کن گردو در مدل های گیربکسی و ایستاده توسط صنعتگران داخلی تولید و به بازار عرضه می شود. پوست کن های تولید شده توسط شرکت های تولید کننده این محصول از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار بوده و مناسب برای پوست کنی گردو در ظرفیت های مختلف و بدون هیچگونه شکستگی، ترک خورد و یا تلخ شدن گردو می باشد.

خرید و فروش دستگاه پوست کن گردو در ظرفیت های مختلف و با قیمت مناسب را می توان از شرکت های صنعتی تولید کننده پوست کن در کشور و یا از فروشگاه های آنلاین معتبر خریداری کرد.

سفارش دستگاه پوست کن گردو به صورت عمده

سفارش دستگاه پوست کن گردو به صورت عمدهآشنایی با بازار دستگاه پوست کن گردو

با پیشرفت علم و تکنولوژی و به منظور افزایش کیفیت محصولات کشاورزی و باغی بی شک یکی از نیازهای اصلی باغداران گردو برخورداری از یک دستگاه پوست کن گردو است. با توجه به وجود باغات گردو در نقاط مختلف کشور بازار تولید و عرضه این دستگاه در چند سال اخیر بسیار مورد توجه صنعتگران قرار گرفته است. سالانه حدود ۴۰۰ دستگاه پوست کن گردو در ۱۰ مدل مختلف و در ۲۴ استان کشور توسط شرکت های تولید کننده پوست کن گردو تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.

تولید کننده دستگاه پوست کن استاندارد

تولید کننده دستگاه پوست کن استانداردتولید کنندگان دستگاه پوست کن گردو با بهره وری از بهترین و جدیدترین استانداردهای روز دنیا اقدام به تولید این محصول کرده اند، و موفق شده اند علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، صادرات دستگاه پوست کن گردو به دیگر کشورهای تولید کننده گردو را داشته باشند.

کیفیت بالای دستگاه پوست کن به جه عواملی بستگی دارد

کیفیت بالای دستگاه پوست کن به جه عواملی بستگی داردیک دستگاه پوست کن خوب باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا به تولید انبوه رسیده و مشتریان بتوانند با اطمینان بیشتر محصول را خریداری کنند. کیفیت بالای دستگاه پوست کن گردو به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل:

 • مقاومت بالای محفظه دستگاه پوست کن در برابر آسیب های احتمالی
 • میزان قدرت پوست گرفتن گردو در ساعت
 • دارای تاییدیه از مرکز تست و آزمون ماشین های کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی
 • ضمانت طول عمر دستگاه
 • تضمین در جلوگیری از شکستگی و ترک خوردن گردو
 • بهره مندی از بهتریت تکنولوژی و مکانیزاسیون در ساخت دستگاه
 • کارایی مناسب
 • کیفیت پاک کنندگی بالا
 • ظرفیت حجم دستگاه
 • مقرون به صرفه بودن
 • نیاز آب کم دستگاه جهت تمیز کردن گردو
 • عدم نفوذ آب به مغز گردو

خرید دستگاه پوست کن گردو دست دوم

خرید دستگاه پوست کن گردو دست دومخرید دستگاه پوست کن گردو برای باغداران گردو و کارخانه های بسته بندی بسیار مناسب می باشد. با توجه به قیمت مناسب آن، این دستگاه کیفیت و کارایی بالایی دارد که سبب جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش هزینه ها در امر پوست کندن گردو می شود. اما ممکن است همه افراد قادر به خرید یک دستگاه نو پوست کن گردو نباشند. و قطعا پوست کندن گردو به میزان بالا به روش دستی کاری بسیار دشواری خواهد بود که این نیز راه چاره دارد. ما به شما خرید یک دستگاه پوست کن گردو دست دوم را پیشنهاد می کنیم که با کمترین هزینه می توانید آن را از یک فروشگاه دستگاه پوست کن گردو خریداری کرده و به راحتی گردوهای خود را پوست بگیرید. همچنین خرید دستگاه پوست کن گردو دست دوم با قیمت مناسب، از طریق فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده پوست کن گردو امکان پذیر می باشد، که با مراجعه به بخش مدیریت سایت مربوطه می توانید محصول خود را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پوست کن گردو | ابعاد مختلف دستگاه گردو شکن

پوست کن گردو از جمله دستگاهی به شمار می رود که در می توان آن را در اندازه های مختلف و کارایی های گوناگونی از بازار خرید فروش در ابعاد مختلف دستگاه گردو شکن را ت

دیدگاهتان را بنویسید