گردوی من
خانه / گردو / فروش گردو / نمایندگی فروش عمده آن در ایران

فروش گردو / نمایندگی فروش عمده آن در ایران

گردو یکی از محصولات با ارزش محسوب می شود. در بیشتر مناطق کشورمان این نوع از خشکبار کشت شده و سپس برداشت می شود. 

باغ داران زیادی هستند که در این حوزه فعالیت می کنند. آنان در انواع گوناگونی گردو را برداشت می نمایند که می توان به گردو شیلی، گردو تویسرکان، گردو پوست کاغذی، گردو اسرائیلی و غیره اشاره کرد. 

البته با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و همچنین نوع کاشت نهال های گردو است که باغ داران، اقدام به تولید می نمایند. فروش گردو از نمایندگی فروش عمده آن در ایران امکان پذیر می باشد. 

گردو را در بازار می توان در انواع و شکل های مختلفی تهیه کرد. با مراجعه به بازارهای خشکبار فروشی، فروشنده گردو، آن را به صورت پوست کنده، با پوست، خرد شده و … عرضه می کند. 

خرید انواع گردو از همین خشکبار فروشی ها امکان پذیر می باشد. 

فروش گردو / نمایندگی فروش عمده آن در ایران

عرضه مستقیم بهترین گردو ایرانی

عرضه مستقیم بهترین گردو ایرانیعرضه مستقیم بهترین گردو ایرانی در گام نخست از سوی کشاورزان انجام می شود. آنان تولید کننده اصلی به شمار می روند و برخی از آن ها پس از برداشت محصولشان، آن را به صورت مستقیم وارد بازار می نمایند و به فروش می رسانند. 

این گونه هم به سود فروشنده می باشد و هم این که خریدار می تواند با قیمت پایین تری بهترین گردو ایرانی را تهیه کند و با بهره بالاتر به فروش رساند. 

از طرف دیگر، این مسئله باعث می شود تا واسطه ها دیگر دخلی در بازار و تعیین قیمت ها نداشته باشند. عرضه مستقیم همچنین از طرف شرکت های گوناگون بازرگانی و نمایندگی های شان هم صورت می گیرد. 

خرید گردو درجه یک تویسرکان از کشاورز

خرید گردو درجه یک تویسرکان از کشاورزخرید گردو درجه یک تویسرکان از کشاورز، بهترین روش برای تهیه یک محصول خوب و آماده می باشد. 

در شهر تویسرکان که به نوعی یکی از قطب های گردو در کشور به شمار می رود، باغ های زیادی وجود دارد. اگر می خواهید مستقیم از خود باغ دار خرید کنید، باید قبل از رسیدن گردو با آنان در تماس شده و به نوعی محصول را پیش خرید کنید. 

البته پس از این که محصول رسید هم می شود وارد اقدام شد. در این شهر کشاورزان انواع گردو را می کارند و برداشت می کنند. آنان همچنین فروش گردو شیلی و فروش گردو با پوست را به صورت عمده انجام می دهند. 

با تهیه گردو از کشاورز می شود بهترین نوع محصول را به دست آورد. 

فروش گردو اعلاء خارجی به صورت عمده

فروش گردو اعلاء خارجی به صورت عمدهفروش گردو اعلاء خارجی به صورت عمده از سوی شرکت هایی که در کار واردات این محصول می باشند، انجام می شود. 

این شرکت ها پس از واردات گردو به بازار داخلی، آن را از راه های متفاوتی به دست مشتریان کلی می رسانند. یکی از این راه ها ایجاد نمایندگی های متفاوت در شهرهای مختلف است. از این طریق خریدار می توان هم گردو را تهیه نماید و هم این که از قیمت گردو آمریکایی مطلع شود. 

از طرف دیگر، دیده شده که شرکت های وارداتی از طریق وبسایت های معتبری که در اختیار دارند هم فروش گردو اعلاء خارجی را انجام می دهند. 

قیمت گردو صادراتی در نمایندگی فروش آن

قیمت گردو صادراتی در نمایندگی فروش آنقیمت گردو صادراتی در نمایندگی فروش آن را باید از فروشنده ها جویا شد. آنان قیمت روزانه را اعلام می کنند. 

برای کسانی که می خواهند از قیمت این نوع گردو با خبر شوند، بهتر است که به بازار خرید و فروش انواع خکشبار مراجعه کرده و نمایندگی های شرکت های تولیدکننده را پیدا نمایند. 

این نمایندگی ها در کار فروش گردو مراغه و مغز گردو ایرانی می باشند. آنان در اینترنت هم فعالیت دارند و از آن راه هم می توان به قیمت های روز گردو صادراتی دست یافت. 

این محصول از نوع صادراتی اش، به دلیل کیفیتی که دارد، دارای ارزش بالایی می باشد و نرخ ثابتی در داخل کشور ندارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو | سفارش آن به صورت عمده

دستگاه پوست کن گردوایران برای پخش و توزیع محصولات خود از چه راه هایی اقدام می کند؟ نکاتی مهم که در هنگام پخش عمده شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو باید در نظر داشت

دیدگاهتان را بنویسید