گردوی من
خانه / گردو آمریکایی / قیمت گردو آمریکایی | سفارش آن به صورت عمده

قیمت گردو آمریکایی | سفارش آن به صورت عمده

یکی از انواع خشکبار هایی که در حال حاضر از بیشترین میزان کاربرد و استفاده در بین مصرف کنندگان ایرانی برخوردار گشته است، گردو می باشد که در انواعی از گردو ایرانی و خارجی در بازار فروش دیده می شود.
و اما یکی از گردو های خارجی که میان خشکبار جا خوش کرده است و البته به درجه های خوبی از فروش دست یافته، گردو آمریکایی می باشد.

این نوع گردو از بهترین گردو های موجود در بازار به شمار می آید که می تواند یک محصول خوراکی عالی برای همه افراد تلقی شود. گفتنی است که این محصول درجه یک با توجه به طعم بی نظیر و خواص فراوانی که به همراه دارد، همواره مورد تقاضا در سطوح وسیعی قرار گرفته و در نتیجه امکان خرید و فروش سودآوری را در بازار به وجود آورده است.

شما برای سفارش عمده این محصول می توانید از طریق همین سایت اقدام کرده و از بهترین سطح قیمت گردو آمریکایی برخوردار شوید. در فروشگاه های دیگر، قیمت این محصول با توجه به خارجی بودنش، بسیار زیاد می باشد که برای ارائه یک راه حل مناسب جهت خرید، نمایندگی های فروش حاضر در این مرکز، تمام سعی خود را به کار بسته اند.

قیمت گردو آمریکایی | سفارش آن به صورت عمده

قیمت گردو آمریکایی درجه یک

قیمت گردو آمریکایی درجه یکبه طور قطع گردو آمریکایی نسبت به گردو هایی که در داخل خود کشور ایران تولید و عرضه گشته اند، قیمت و بهای بیشتری را به خود اختصاص داده است که این امر برای هر یک از محصولات خارجی دیگر نیز ممکن است مصداق پیدا کند. در هر حال می توان بیان داشت که قیمت فروش گردو آمریکایی به دو صورت کلی در بازار قابل عرضه به مشتریان و خریداران می باشد:

  1. قیمت عمده گردو آمریکایی
  2. قیمت خرده گردو آمریکایی

طبیعتاٌ سفارشات شما از این محصول، هر چقدر میزان بیشتری را شامل شود، شما می توانید از قیمت عمده گردو آمریکایی که فقط توسط این گروه از فروشندگان عرضه می شود، بهره مند شوید:

  • عمده فروشی های انواع خشکبار
  • نمایندگی های فروش خشکبار

عرضه مستقیم گردو آمریکایی به سراسر کشور

عرضه مستقیم گردو آمریکایی به سراسر کشوربرخی از مراکز پخش که در حوزه توزیع انواع خشکبار به بازار تلاش می کنند، نوعی محصول جدید در قالب گردو را به بازار پخش نموده اند که گردو آمریکایی نام دارد. خریدارانی که قصد خرید عمده این محصول را دارا می باشند، اگر به این مراکز که در جهت عرضه مستقیم گردو آمریکایی و سایر خشکبار فعالیت دارند مراجعه کنند، می توانند از گردو آمریکایی ارزان قیمت جهت خرید برخوردار شوند که برای وصل شدن به این مراکز، نمایندگی های حاضر در این مرکز می توانند اقدامات لازم را برای خریداران انجام دهند.

مشخصات گردو آمریکایی

مشخصات گردو آمریکاییگردو آمریکایی از گردو های ممتاز و ویژه ای محسوب می شود که در جریان خرید و فروش بازار کشور ما نیز قرار گرفته است.
با توجه به کیفیت عالی و مشخصه های مثبتی که از این محصول غذایی وجود دارد، تقاضا برای آن نیز در سطوح عمده بسیار رواج یافته است که این امر منجر به صادرات گردو آمریکایی از کشور تولید کننده یعنی آمریکا شده است. در هر صورت مشخصه هایی را می توان برای گردو آمریکایی بر شمرد که در گزینه های زیر به آن ها پرداخته ایم:

  • درصد بسیار بالایی از این گردو تشکیل یافته از مغز می باشد.
  • دارای طعم و مزه بسیار خوبی است.
  • با نام های دیگری مانند پکان نیز شناخته می شود.
  • بر خلاف گردو های دیگر، این محصول دارای پوست بسیار نازکی است.
  • انواعی از مواد معدنی موثر و ویتامین ها را در خود گنجانده است.
  • دارای ظاهری بیضی شکل می باشد.

وارد کننده گردو آمریکایی به کشور

وارد کننده گردو آمریکایی به کشورگردو آمریکایی توسط وارد کنندگان و تاجران به بازار کشور داخل شده و مبادلات خوبی را در زمینه عرضه و تقاضا به سمت خود روانه ساخته است. وارد کنندگان این محصول، ضمن تامین آن در بازار و رفع نیاز مشتریان، موجب گسترش امور تجاری موثری در حوزه این محصول شده و در نتیجه تقویت بازار را موجب گشته اند.

می گوییم تقویت بازار، به این دلیل که عرضه گردو آمریکایی در سطوخ مختلف، منجر به فروش بیشتر و در نتیجه گردش پول بیشتر شده که این امر می تواند به نفع بازار باشد.

نمایندگی فروش گردو آمریکایی در سراسر کشور

نمایندگی فروش گردو آمریکایی در سراسر کشوراگر می خواهید از تازه ترین محصولات در قالب گردو آمریکایی بهره مند شوید و یا خواستار سفارش و خرید این محصول با قیمت بهتر و به صرفه تری هستید، می توانید تمامی این انتظارات را با مراجعه به نمایندگی های فروش اختصاصی این محصول، جامه عمل بپوشانید.
نمایندگی های فروش، امکان پاسخگویی به تمام نیاز های شما خریداران عزیز به بهترین شکل ممکن را دارا می باشند و در نتیجه می توانید هر نوع سفارشی که داشته باشید را به آن ها بسپارید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید