گردوی من
خانه / گردو / قیمت گردو در بازار | عرضه کننده آن در شمال کشور

قیمت گردو در بازار | عرضه کننده آن در شمال کشور

مغز گردو یا چهار مغز نوعی خشکبار مقوی است که با خارج کردن آن از پوسته سخت گردو قابل استفاده‌است. مغز گردو را با نام غذای مغز نیز بیان کرده‌اند، زیرا مغز گردو سرشار از امگا۳ است که باعث کارکرد بهتر مغز می‌شود. گردو یا جوز از میوه های گرد، با دو پوسته، یکی نرم و سبزرنگ که به تدریج خشک می‌شود و از بین می‌رود و دیگری سخت و چوبی است. مغز آن خوراکی است و روغن فراوان دارد.

گردو، میوه مغزدار باارزشی است که انواع مختلفی دارد و قیمت گردو در بازار بسته به نوع حگردو منبع عالی پروتئین، فیبر، ویتامین‌ها، آنتی‌اکسیدان‌ها و مواد معدنی است. واژه جوز معرب گوچ پارسی میانه به همین معنی است.

مغز گردو و بذر کتان دارای بیشترین اندازه اسید چرب امگا ۳ در میان مواد غذایی گیاهی هستند.

قیمت گردو در بازار | عرضه کننده آن در شمال کشور

قیمت گردو در بازار

قیمت گردو در بازارگردو یکی از بهترین میوه ها برای تقویت ذهن است به همین دلیل خرید زیادی دارد از این رو قیمت خرید عمده گردو اعلا در بازار فروش مقرون بصرفه می باشد.
گردو محصولی است که ارزش غذایی بسیار زیادی داشته و استفاده از آن برای سلامت بدن بسیار مفید است.
قیمت خرید عمده گردو به دلیل خرید در حجم های گسترده با کاهش مواجه بوده و مناسب می باشد.

گردو میوه ای مفید است که خواص درمانی و دارویی بسیار زیادی دارد و به دلیل قیمت مناسب خرید زیادی دارد.
قیمت خرید عمده گردو مقرون به صرفه تعیین می شود از این رو خریداران زیادی ترغیب به خرید عمده هستند.
خرید عمده چون خرید در حجم های گسترده و کلی است دارای قیمت های مناسبی بوده و ارزان قیمت است.

ارائه کننده بهترین برند گردو در تهران

ارائه کننده بهترین برند گردو در تهران“پروفسور اریک ژرمن (محقق آلمانی) تویسرکان را بهشت ژنوتیپ های گردوی جهان می داند. تویسرکان متنوع ترین ژنوتیپ های گردوی دنیا را دارد که برخی از آنها طعم هایی به یاد ماندنی دارند. او ژنوتیپ هایی از گردوی تویسرکان را معرفی کرده است که در هیچ کجای دنیا نظیر ندارد”

تویسرکان از شهرستان های استان همدان واقع در جنوب کوه الوند است که با پنج هزار هکتار باغات زیر کشت گردو دارای رتبه اول کشوری از نظر مرغوبیت محصول گردو است. مغز گردوی پرورش یافته در این شهرستان از شهرتی جهانی بهره می برد.

خریدار به قیمت تولید

خریدار به قیمت تولیدبرای خرید به قیمت تولید چرا باید از ما مغز گردوی تویسرکان را خریداری کنید؟
۱- اطمینان خاطر از خرید گردوی تویسرکان: (متاسفانه در چند سال اخیر گردوهای بی کیفیت خارجی که اکثرا از اکراین و چین وارد می شود به نام مغز گردوی تویسرکان بفروش میرسد. این مغز گردوها با قیمتی بسیار ارزان وارد شده و با نام گردوی ایرانی قیمتی در حدود کیلویی ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان به فروش می رسند!)
۲- اطمینان از تازگی مغز گردو: (متاسفانه بسیاری از مغازه داران و خشکبار فروشی ها بدلیل عدم آگاهی مردم مغز گردوی کهنه را بجای مغز گردوی تازه و با همان قیمت عرضه می کنند)
۳- خرید با قیمت مناسب (از تولید به مصرف): (بدلیل عرضه مستقیم مغز گردو و حذف واسطه مغز گردو با قیمتی مناسب و پائین تر از قیمت بازار بفروش می رسد، مغز گردوی تویسرکان با کیفیت خوب در بازار تهران کیلویی ۸۸ هزار تومان بفروش میرسد!!)

سفارش اینترنتی گردو به قیمت تولید

سفارش اینترنتی گردو به قیمت تولیدخرید گردو باپوست توصیه می‌شود. سپس خودتان گردوها را درست قبل از استفاده با شکستن بازکنید؛ زیرا گردو در پوست خود تازه‌تر از مغز گردو می‌ماند. اگر تمایل به خرید گردوی مغز نشده ندارید بازهم می‌توانید از خواص این آجیل بی‌نظیر با خرید گردوی بدون پوست بهره ببرید. فقط مطمئن شوید که مغز گردویی که می‌خرید سفید باشد نه زرد.

از فروشگاه های اینترنتی معتبر گردو برای خرید و سفارش گردو به صورت آنلاین و اینترنتی به قیمت مناسب اقدام نمایید.

کشور تولید کننده گردو

کشور تولید کننده گردوایران در رده سومین کشور تولید کننده گردو در جهان و بسته بندی گردو قرار دارد و واردات این محصول به کشور ممنوع است. اولین تولید کننده گردو در ایران همدان است که بهترین گردوها را به بازار های سراسر کشور ارسال می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو | سفارش آن به صورت عمده

دستگاه پوست کن گردوایران برای پخش و توزیع محصولات خود از چه راه هایی اقدام می کند؟ نکاتی مهم که در هنگام پخش عمده شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو باید در نظر داشت

دیدگاهتان را بنویسید