گردوی من
خانه / دستگاه گردو شکن / مرکز فروش دستگاه گردو شکن | راهنمای خرید گردو شکن با کیفیت

مرکز فروش دستگاه گردو شکن | راهنمای خرید گردو شکن با کیفیت

گردو یکی از خشکبار های بسیار مقوی و مفید برای بدن است که برای مغز بسیار فایده ی زیادی دارد . گردو به دلیل پوست محکمی که دارد وسیله ای به نام گردو شکن تولید شده است تا بتوان به راحتی پوست ان را شکست و مغز را بدون هیچ اسیبی خارج نمود . انواع گردو شکن بسیار متنوع است و با توجه به راحتی هر کدام را که بخواهید میتوانید خریداری نمایید مرکز فروش دستگاه گردو شکن در مولوی است ولی در همه ی مغازه هایی که لوازم خانگی دارند می توانید انواع دستگاه گردو شکن را پیدا نمایید . 

مرکز فروش دستگاه گردو شکن | راهنمای خرید گردو شکن با کیفیت

معتبر ترین مراکز فروش دستگاه گردو شکن

معتبر ترین مراکز فروش دستگاه گردو شکندستگاه گردو شکن انواع مختلفی دارد گردو شکن فنری و دستگاه گردو شکن دستی و گردو شکن برقی که در همه ی این ها میتوانید در معتبر ترین مراکز فروش دستگاه گردو شکن پیدا نمایید . که از بین این مدل ها قیمت گردو شکن برقی از بقیه قیمت بالاتری دارد و البته این قیمت بالا ان مزیت های زیادی هم دارد و به این صورت است که شما در کوتاه ترین زمان می توانید تعداد بالایی از گر دو ها را شکسته پوست و مغز جدا شده را دریافت نمایید . البته بعضی از دستگاه ها گردو را شکسته شده تحویل می دهند  شما به راحتی میتوانید پوست ها را از مغز های درشت جدا نمایید و استفاده نمایید . 

راهنمای خرید دستگاه گردو شکن

راهنمای خرید دستگاه گردو شکنبرای ان که بتوانید دستگاه گردو شکن را خریداری نمایید از فروشندگان راهنمایی خرید انواع مختلف گردو شکن را دریافت نمایید و با مقایسه نمودن ان ها و براورد توان مالی خود مدل بهتر که نیاز های شما را برطرف می کند را خریداری نمایید . گردو شکن برقی خانگی درست است که از همه راحت تر است ولی قیمت ان بالاتر است و اگر از شما از نظر مالی مشکلی ندارید این یک خرید خوب است که به راحتی می توانید از ان استفاده کنید . ولی گردو شکن های فنری از همه ارزان تر هستند و بادوام تر نیز می باشند . 

نحوه استفاده از دستگاه گردو شکن

نحوه استفاده از دستگاه گردو شکنهر کدام از دستگاه های گردو شکن نحوه ی استفاده متفاوتی دارند و شما باید نحوه ی استفاده هر دستگاهی را که خریداری نمودید را از فروشنده دریافت کنید دستگاه های گردو شکن فنری باید به صورت دونه ای گردو ها را داخل ان قرار بدهید و مقل قیچی ان را بسته و گردو را بشکنید . اما گردو شکن برقی می توانید تعداد مشخصی را در داخل محفظه قرار داده و با فشار دادن یک دکمه در عرض چند دقیقه همه ی گردو ر ا از مغز جدا نمایید . 

تعمیر و نگه داری دستگاه گردو شکن

تعمیر و نگه داری دستگاه گردو شکندستگاه گردو شکن فنری در صوتی که به مشکل بخورند به راحتی می توانید فنر ان را تعویض و تعمیر شده ان را استفاده نمایید و به راحتی مجدد از ان استفاده کنید اما مدل های برقی ان در صورتی که به مشکل بخورند در صورتی که فنی نباشید به راحتی نمی توانید تعمیر کنید و نیاز به تعمیر کار حرفه ای دارد . و نگهداری از ان نیز سخت تر از مدل های فنر و دستی ان است . ولی هر وسیله ای که از ان به خوبی نگهداری شود دیر تر نیاز به تعمیر پیدا می کند . 

لیست قیمت دستگاه گردو شکن در کشور

لیست قیمت دستگاه گردو شکن در کشورقیمت دستگاه های گردو شکن در کشور بسیار متنوع است و از کمترین ان که مدل فنری است تا قیمت دستگاه گردو شکن اتوماتیک که از همه بالاتر است همچنین قیمت دستگاه گردو شکن خانگی هم مناسب تر از صنعتی است و در صورتی که مصرف بالایی از گردو دارید می توانید از این دستگاه گردوشکن استفاده نمایید .البته بعضی از دستگاه های برقی گردو شکن برای بادام و فندق و انواع مغز های به این شکل قابل استفاده هستند و می توانید با خرید دستگاه با یک تیر دو نشون را بزنید . 


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید