گردوی من
خانه / پوست کن گردو / پوست کن گردو | ابعاد مختلف دستگاه گردو شکن

پوست کن گردو | ابعاد مختلف دستگاه گردو شکن

پوست کن گردو از جمله دستگاهی به شمار می رود که در می توان آن را در اندازه های مختلف و کارایی های گوناگونی از بازار خرید فروش در ابعاد مختلف دستگاه گردو شکن را تهیه کرد. 

البته در این حوزه دو نوع گردو شکن وجود دارد که یکی صنعتی می باشد و دیگری خانگی. دستگاه گردو شکن خانگی که با دست کار می کند؛ ولی دستگاه پاک کننده گردو پوست کن آن، به وسیله برق و بدون دخالت انسان کارش را انجام می دهد. 

می توانید این دستگاه ها را در مدل های گوناگونی تهیه کنید. 

پوست کن گردو | ابعاد مختلف دستگاه گردو شکن

خریداران دستگاه پوست کن گردو

خریداران دستگاه پوست کن گردوخریداران دستگاه پوست کن گردو، می توانند برای تهیه بهترین نوع این دستگاه، به مراکز خرید و فروش انواع دستگاه های صنعتی مراجعه کنند. در این بازارها که می توان در هر شهری به آنان دسترسی داشت، انواع گوناگون از دستگاه های پوست کردن گردو پیدا می شود و فروخته می گردد. 

مشتری همچنین قادر است تا در برندهای متفاوتی دستگاه را تهیه کند. در بازار نمایندگی شرکت های متفاوت تولیدی هم فعالیت می کنند و در کنار این گردو شکن، دستگاه مغز کن گردو و دستگاه پوست کاغذی کن بادام را هم عرضه می دارند. 

تولید دستگاه پوست گیر گردو در اندازه های مختلف

تولید دستگاه پوست گیر گردو در اندازه های مختلفتولید دستگاه پوست گیر گردو در اندازه های مختلفی صورت می گیرد. این دستگاه ها را در بازار می توان در ابعاد کوچک و بزرگ تهیه کرد. 

بیشتر این دستگاه بر اساس ابعاد محفظه ای که در آن گردو قرار می گرد و آماده برای پوست گیری می شود، به فروش می رسد. برای نمونه برخی از دستگاه توانایی جاگیری ۴۰۰ کیلوگرم گردو را در یک زمان دارند. 

اما در بازار اغلب می توان این نوع از دستگاه را در عرض ۶۰ و طول ۹۵ سانتی متر پیدا کرد و خریداری نمود. برای این که بتوانید بهترین نوع دستگاه را در ابعاد مورد نظرتان تهیه کنید، باید از نزدیک آن را مشاهده نمایید. 

برند های معروف تولید کننده دستگاه پوست کن گردو در کشور

برند های معروف تولید کننده دستگاه پوست کن گردو در کشورشرکت های تولیدی گوناگون در کشورمان وجود دارند که دستگاه پوست کن گردو را تولید و به بازار عرضه می کنند. برای نخستین بار مخترعان شهر تویسرکان بودند که این نوع از دستگاه را تولید کردند و کارشان را برای گرفتن پوست گردو، راحت نمودند. 

اکنون شرکت صنعتگران تویسرکان در این عرصه فعالیت گسترده ای دارند و می توان به طریقه های گوناگونی دستگاه این برند نام آشنا در این صنعت را خریداری کرد. 

این برند طوری دستگاه را طراحی کرده که روش مغز كردن گردو بدون مشکلی و له شدگی انجام می شود. 

نمایندگی پخش دستگاه پوست کن گردو

نمایندگی پخش دستگاه پوست کن گردونمایندگی پخش دستگاه پوست کن گردو در شهرهای گوناگونی از سوی شرکت های مختلف تولیدی ایجاد شده است. این شرکت ها برای این که بتوانند محصول شان را بیشتر بشناسانند و در همین حال فروش بهتری داشته باشند، اقدام به تأسیس نمایندگی های کرده اند. 

بیشتر این شعبه ها را در شهرهایی ایجاد نموده اند که در آن گردو برداشت می شود. این نمایندگی ها به صورت عمده و جزئی دستگاه های گردو شکن را در اختیار مشتریان قرار می دهند. 

آنان در کار ارائه خدمات مختلفی از جمله نصب، راه اندازی و تعمیرات محصولات شرکت تولیدی می باشند. 

فروش دستگاه پوست کن گردو زیر قیمت بازار

فروش دستگاه پوست کن گردو زیر قیمت بازارفروش دستگاه پوست کن گردو زیر قیمت بازار از فروشگاه های مختلفی امکان پذیر می باشد. 

در بازار خرید و فروش، می توان برخی از مغازه ها را پیدا کرد که دستگاه گردو شکن را ارزان به فروش می رسانند. با اندکی جستجو و تلاش می شود به راحتی در هر شهری، این فروشگاه ها را پیدا کرد. 

از سویی، وبسایت های گوناگون اینترنتی هم وجود دارند که دستگاه های پوست کن گردو را زیر قیمت بازار عرضه می دارند. دسترسی به این فروشگاه های آنلاین راحت است و از سویی می توان در هر ساعت از شبانه روز، خرید را از آنان انجام داد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو | سفارش آن به صورت عمده

دستگاه پوست کن گردوایران برای پخش و توزیع محصولات خود از چه راه هایی اقدام می کند؟ نکاتی مهم که در هنگام پخش عمده شرکت فروش دستگاه پوست کن گردو باید در نظر داشت

دیدگاهتان را بنویسید